Bydlení pro lidi s vizí

Rezidence Ambrozova

Vítáme Vás na našem webu, kde Vám představíme projekt komfortního bydlení v centrální oblasti Prahy. Jedná se o bydlení v tzv. "singl" loftech, které je vhodné pro 1 až 2 osoby.

Lofty jsou bydlení III. tisíciletí, je to bydlení ve vzdušném prostoru. Jedná se o byty s ekologickým zaměřením a s parkováním v krásné kvalitní zeleni na prahu rozvíjejícího se Nákladového nádraží Žižkov.

Architektonicky velmi zdařilý projekt přestavby továrny - nástrojárny. Jedná se o loftové singl byty větší i menší, byla zde zachována konstrukce staré továrny a zachovány původní cihly, které byly očištěny a použity na pohledové zdi v interiéru. Tento designový prvek je zároveň ekologické zpracování materiálů, které znovu poslouží novému projektu.

Prostor, originalita, design

Hledáte originální a odlišné byty v blízkosti centra Prahy? Projekt Rezidence Atmosfera Vám nabízí mnohem více! Všechny byty mají neobyčejné designové vybavení interiéru.

Projekt Rezidence Atmosfera není jen obyčejná novostavba, ale projekt, který Vám otevírá zcela nový a pozitivní přístup k bydlení.

Centrum, metro, nákupy

300 m na tramvaj, 8 minut do centra Prahy. Silnou stránkou projektu Rezidence Atmosfera je komplexní občanská vybavenost a snadná dopravní dostupnost. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází pestrá nabídka obchodů či služeb, nákupní centrum, školy i úřady.