Bydlení pro lidi s vizí

Rezidence Ambrozova
Prostor, originalita, design

Hledáte originální a odlišné byty v blízkosti centra Prahy? Projekt Rezidence Atmosfera Vám nabízí mnohem více! Všechny byty mají neobyčejné designové vybavení interiéru, dřevěné podlahy, okna trojskla, optický kabel k internetu a další vymoženosti ovládání chytrého domu.

Vítáme Vás na našem webu, kde Vám představíme projekt komfortního bydlení v centrální oblasti Prahy. Jedná se o dvě budovy, v části A se nachází lofty větší, některé i pro rodiny. V části B je bydlení v tzv. Singl loftech, které je vhodné pro 1 až 2 osoby. Máme zde parkovaní ve dvoře.

Lofty jsou bydlení III. tisíciletí, je to život ve vzdušném prostoru. Jedná se o byty s ekologickým zaměřením v krásné kvalitní zeleni na prahu rozvíjejícího se Nákladového nádraží Žižkov.

Architektonicky velmi zdařilý projekt přestavby továrny - nástrojárny. Byla zde zachována konstrukce staré fabriky. Původní cihly byly očištěny a použity na pohledové zdi v interiéru. Tento designový prvek je zároveň ekologické zpracování cihel, které znovu poslouží v novém projektu. V budově A byl zachován původní skelet, který je zůstal jako pohledový.

Centrum, metro, nákupy

300 m na tramvaj, 8 minut do centra Prahy. Silnou stránkou projektu Rezidence Atmosfera je komplexní občanská vybavenost a snadná dopravní dostupnost. V bezprostřední blízkosti projektu se nachází pestrá nabídka obchodů či služeb, nákupní centrum, školy i úřady.

Projekt Rezidence Atmosfera není jen obyčejná novostavba, ale projekt, který Vám otevírá zcela nový a pozitivní přístup k bydlení.